Murutrimmer

Murutrimmer STIHL FS 38 - 159 eur

Võimsa ja uuendusliku lahendusega 2-MIX mootor, mis tagab parima võimsuse ja kaalu suhte ning niitmistulemuse. AutoCut 5-2 trimmipea - trimmipead töötamise ajal vastu maapinda lüües pikendatakse trimmitamiili automaatselt. Trimmitamiili peale kerimiseks, ei ole trimmipead vaja avada, vaid tamiili lisamine käib trimmipea nuppu keerates. Pika kasutuseaga seade, mis sobib muru trimmerdamiseks koduaias ja selle ümbruses.

Võimalik paigaldada plastikteradega PolyCut trimmipea, mis võimaldab ka tugevama heina niitmist ning kulub vähem, võrreldes trimmitamiiliga. (Ei kuulu komplekti) Lisana on võimalik osta üleõlarihm, käte koormuse vähendamiseks

STIHL FS 38 tehnilised andmed

   * Võimsus 0,65 kW
   * Mootor 2-MIX
   * Tööorgan - AutoCut 5-2 trimmipea
   * Töömaht  27,2 cm3
   * Kaal 4,2 Kg

 Murutrimmer

Murutrimmer STIHL FS 55 R - 199 eur

2-MIX mootor tagab suure võimsuse hoides seejuures kaalu madala, mis annab eelise konkurentide ees. Parim masin kodusteks murutrimmerdamisteks aias ja selle ümbruses. Seadmele on võimalik paigaldada ka 2 lõiketeraline murunuga, millega on võimalik lõigata kuni näpujämedusi puuvitsasid. Pehmenduspadjaga üleõlarihm komplektis.

AutoCut C 26-2 trimmipea - trimmipead töötamise ajal vastu maapinda lüües pikendatakse trimmitamiili automaatselt. Trimmitamiili peale kerimiseks, ei ole trimmipead vaja avada, vaid tamiili lisamine käib trimmipea nuppu keerates.

Võimalik paigaldada plastikteradega PolyCut trimmipea ja ka 2 lõiketeralist murunuga, võimaldades ka tugevama heina niitmist ning kulub vähem, võrreldes trimmitamiiliga

STIHL FS 55 R tehnilised andmed

   * Võimsus 0,75 kW
   * Mootor 2-MIX
   * Tööorgan - AutoCut C 26-2 trimmipea
   * Töömaht  27,2 cm3
   * Kaal 4,8 Kg

 

LOE LISAKS

Murutrimmerdamise ABC

Tutvu ka STIHLi akutrimmeritega

Leia oma lähim edasimüüja

 

Murutrimmerid