Miks kasutada professionaalset hooldusteenust?

Mootorsaag, võsalõikaja või mis tahes muu mootorseade, olgu ta igapäevane töövahend või pühapäeviti kasutamiseks, kulub ja vajab hooldust. Lihtsamaid ja elementaarseid hooldusvõtteid saab igaüks ise kodus teha, ilma et vajaks selleks erilist ettevalmistust.

Regulaarselt tuleb puhastada:
   *Õhufiltrit
   *Juhtplaadi õlikanalit
   *Mootorsae õlikanalit
   *Juhtplaadi ketisoont
   *Mootori jahutusribisid

Kuid sellele vaatamata on oluline lasta töövahendid regulaarselt üle kontrollida ja hooldada professionaalsel hooldetehnikul margiesinduses. Külastades ainult autoriseeritud esindusi võib kindel olla kvaliteetses teenuses ning originaalvaruosades! STIHLi tööriistad on unikaalsed ning esialgu kokkuhoiuna tunduv ise remontimine ei too soovitud tulemust ja suur võimalus on seade lõplikult rikkuda.

STIHLi autoriseeritud hooldetöökoda - töökoda, mille töötingimused, hooldustarvikud ja tööriistad vastavad STIHL standarditele, hooldetehnikud on läbinud STIHL hooldekoolitused ning sooritanud STIHL hooldustööde eksamid.

Leia oma lähim EDASIMÜÜJA siit

Kuldreegelt on, et hooldada on odavam kui remontida, sellest tulenevalt on STIHL juba mitu aastat pakkunud oma headele klientidele kord aastas võimaluse osa saada professionaalsest hooldusest kampaania hinnaga.

Hoolduskampaania reeglid

1. STIHL annab tasuta õhufiltri, tasuta kütusefiltri ja tasuta süüteküünla.
2. Maksa 16 € tööraha vahetatavate varuosadega seotud sõlmede
puhastamise, uute osade vahetamise ja seadme kontrolli eest (kontrollkäivitus).
3. Kõik vajalikud lisatööd kooskõlastatakse edasimüüjaga ning teostatakse vastavalt edasimüüja kehtivale
hinnakirjale ja tööde teostamise ajatabelile (masina üldpuhastus, ketiteritus jms).
4. Kampaania kehtib kuni 30.11.2019