Esmaklassiline ja kvaliteetne tööriist peab olema töövalmis ja toimetama maksimaalsel võimsusel juba esimesest käivitamisest alates, olenemata eesseisva töö raskusastmest - just seda FS 131 võsalõikur pakubki. See on tugev ja võimas valik STIHLi universaalsete võsalõikurite tootevalikust, mis sobib iseäranis hästi töödeks, kus on vaja niita ja lõigata paksu umbrohtu, võsa või teha korda rohtukasvanud maatükk.

Suur kütusepaak võimaldab teha tööd pikemat aega

STIHL 4-MIX võsalõikuritel on suur 710 ml kütusepaak, mis tänu 4-MIX tehnoloogia poolt pakutavala madalale kütusekulule võimaldavad seadmega teha tööd pikemat aega. Paak on ka osaliselt läbipaistev, mis võimaldab töö ajal kontrollida kütusetaset.

STOP lülitiga saab seadme jätta stardivalmisZoom

STOP-lüliti jätab masina peale väljasuretamist uuesti käivitusasendisse

STOP-lüliti asub seadme kontrollkäepidemel, mis võimaldab seadme kiiret väljasuretamist näiteks ohuolukorras. Samas on see ka mugav, kuna masina väljasuretamiseks peale töö lõpetamist ei pea tegema ühtegi lisaliigutust ega masinat selleks maha panema. Peale STOP-lüliti vajutamist liigub lüliti koheselt tagasi tööasendisse, mis tähendab, et sooja mootori korral piisab masina käivitamiseks peale tankimispausi ainult starterinööri tõmbest. Ühtegi lisalülitit vajutama ei pea.

Lukustusega stipperpulk tööorgani vahetamiseksZoom

Eraldi lukustusega stopperpulk tööorgani vahetamiseks

Lukustusega stopperpulk lihtsustab tohutult tööorgani vahetamise protsessi. Kui võsalõikur tööorgani vahetamiseks tagurpidi pööratakse, ei pea selle lahti keeramiseks enam stopperpulka teise käega oma pesas hoidma. Kummist klamber stopperpulga lukustuspesa sees hoiab pulka ise kinni. See võimaldab tööorgani vahetamisel kasutada mõlemat kätt, mis muudab kogu vahetamise protsessi kiiremaks, mugavamaks ja turvalisemaks.