Akutoitega muruniiduk RMA 448 TC PRO, veoga ja kogujaga

Saadavus: Laos

649,00 €
Uuenduslik, keskkonnasõbralik ja puhas: see kehtib kõikide STIHLi akuseadmete kohta, sest need töötavad vaikselt, heitgaasideta ja tülika kaablita. STIHLi välja töötatud EC harjavaba elektrimootor töötab energiasäästlikult ja peaaegu kulumatult. Nii kasutatakse AP Pro 36-voldise liitiumioonaku võimsus optimaalselt ära ja rakendatakse muljetavaldava võimsuse saavutamiseks. Mobiilne. Vaikne. Võimas.
Sobib nõudlikele kodukasutajatele kes otsivad head ja ilusa disainiga, lihtsat ja veoga, kuid väga funktsionaalset ning töökindlat akutoodet. Automaatne ECO-Mode süsteem väljalülitamise võimalusega, mis automaatelt võtab pöördeid vähemaks, kui murukasv on väiksem mis omakorda võimaldab rohkem muru niita. Tugev ja UV kindel polümeer niidukorpus. Rattad esimesed 180mm ja tagumised 200mm topelt kuullaagritega.
Kerge muruniitmine: 4. seeria muruniidukid.Suureks abiks väikestel murupindadel on 4. seeria muruniidukid. Kerge ja kompaktse ehitusega on need väga head manööverdajad – tänu oma elektrimootoritele alati vaikselt ja heitgaasivabalt. Uuenduslik mugavuse lisapluss on akuajamiga mudelil, kuna see võib aias täiesti vabalt liikuda, sõltumata pistikupesast ja kaablist. C-mudelil on lisaks ka eksklusiivne kahe kõrguseline alumiiniumist mugav ühepoolne juhtraud eriti mugavaks 55L kogumiskorvi tühjendamiseks ja transportimiseks.
4. seeria kokkuvõtlikult:
■ ideaalne väiksematele murupindadele
■ vaiksed, heitgaasivabad, vähest hooldust vajavad
■ akuga mudel täielikuks liikumisvabaduseks
■ väike mass, lihtne käsitsus
Vähese vaevaga puhas lõige: 4. seeria akuga niidukid. Eriti hea manööverdusvõimega. Niitmislaiusega 46 sentimeetrit niidab see akuga AP300 kuni u 450 m2 pindasid. Akupesasid on kaks: 1 on tööpesa ja teine on teise aku transportimiseks. Niitmiskõrgust saab keskselt reguleerida kuude astmesse. Mugav ühepoolne juhtraud muudab muruhoolduse mugavaks tegevuseks. Multsimis võimalus on tänu AMK 048 komplektile kus on kaheosaline niidutera.
Saadavus: tarne 2-5 päeva Tootekood: 63580111420
Komplektis aku Ei
Kompletis Laadija Ei
Kogumine Jah
Kogumiskorv (l) 55
Lõikekõrgus (mm) 25-75
Lõikelaius (cm) 46
Väljavise Jah
Vedamine 1-kiirus
Kõrguse reguleerimine Tsentraalne
Niitmisala kuni 450
Multšimine Lisavarustusena
Võimsus (kW) 1,3
Spindli kiirus (rpm) 3150
Tööpinge (V) 36
Kaal (kg) 24